Rytuał oczyszczający

Czujesz, że dzieje się coś złego? Najwyższy czas odciąć się od przeszłości i zacząć żyć z nową energią

Rytuał oczyszczający – szansą na diametralną zmianę życia!

  W Twoim życiu coś nie gra? Nie czujesz się w nim dobrze? Zaczynasz popadać w depresyjne nastroje? Być może zostałeś dotknięty złą energią. Czasami zdarza się tak, że pewne klątwy idą za nami z pokolenia na pokolenie. Przerwij to pasmo nieszczęść i postaw na rytuał oczyszczający!

  Rytuał oczyszczający jest praktyką magiczną. Powinien być wykonywany jedynie przez doświadczoną osobę. Jest on w stanie zniwelować wszystkie wpływy, które uniemożliwiają nam prawidłowe funkcjonowanie. Nie tylko ściągnę z Ciebie szkodliwe moce, ale także przekaże cenne wskazówki, jak uniknąć podobnej sytuacji w przyszłości.

  Jak się przygotować?

  W pewnym stopniu będę potrzebowała Twojego realnego uczestniczenia w rytuale. Będę przekazywać Ci pewne wskazówki i zadania do wykonania. Niezbędna mi będzie także Twoja data urodzenia oraz w miarę możliwości pora dnia, w jakiej pojawiłeś się na świecie.  

Przed samym rytuałem zalecam swoim klientom wyciszenie się i spokojne zastanowienie nad swoim życiem. Warto usiąść w cichym miejscu i dać sobie chwilę czasu na przemyślenia.

  Skuteczna walka ze złą energią   Rytuał oczyszczający ma na celu ograniczenie działania złej energii w każdej sferze Twojego życia. Jest pomocny w różnych sytuacjach życiowych – gdy nie opuszcza nas pech, nie układa się w związku, czy stale przydarzają się nam przykre sytuacje. Z moją pomocą wrócisz na drogę szczęścia i wszystko zacznie się układać. Zaczniesz żyć spokojnie i szczęśliwie.

  Nie zastanawiaj się dłużej. Niech los nie decyduje o Twoim życiu. Postaw na sprawdzoną pomoc i zyskaj cenne wsparcie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonywania rytuałów. Jestem w stanie sprawnie przeprowadzić Cię przez cały proces i pomóc wejść na drogę szczęścia. Rytuał oczyszczający wykonywany w domu, nie zawsze musi okazać się skuteczny. Jedynie pomoc doświadczonej wróżki daje taką gwarancję.

  Niestety zewsząd jesteśmy narażeni na działanie negatywnej energii. Właściwie każdy z nas przynajmniej raz w roku powinien poddawać się rytuałowi oczyszczenia. Żyjemy w otoczeniu cmentarzy, szkół, czasami na terenach, gdzie były Getta. Wszystko to wywiera na nas ogromny wpływ, a szczególnie na naszą energię. Bywa tak, że zupełnie nie jesteśmy tego świadomi, a w naszym życiu zaczyna się po prostu źle dziać, bez wyraźnej przyczyny.

 

Jak skorzystać?

1. Wybierz ofertę

2. Zostaw swoje dane, bym mogła do Ciebie zadzwonić (ja lub moi asystenci)

3. Czekaj na telefon. Porozmawiamy i omówimy szczegóły…

Zmień swoje życie i pozwól by szczęście zagościło w nim na dobre!  
Zamówienie
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do mnie pod bezpłatny numer
+48 22 2572860
lub wypełnij formularz i oczekuj na telefon:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Pełna treść

Zgoda na otrzymywanie informacji handlowej. Pełna treść

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingu. Pełna treść.